Dziękujemy partnerom i matronatom

Wracamy jeszcze do 13. Wrocławski Marsz Równości – Chcemy całego życia i Festiwal Równych Praw 2021, którym rozpoczęliśmy nasze święto równości i różnorodności.
Nic nie wydarzyłoby się bez udziału naszych partnerów i matronatów, którzy i które wsparli nas udostępniając swoje przestrzenie, lokale czy dzieląc się w social mediach wieściami o marszu i festiwalu.
Dziękujemy Kino Nowe Horyzonty, Klubokawiarnia Recepcja, Studio BWA Wrocław, Księgarnia Hiszpańska Wrocław, Przed·Pokój H13, Surowiec, HAH Wrocław za udzielenie nam przestrzeni na festiwal i pomarszowe aftery. Nasze działania docierają do coraz większej liczby osób, dlatego mega cieszy, że możemy znaleźć u Was bezpieczne i otwarte przestrzenie!
 
Dziękujemy zaprzyjaźnionym z nami organizacjami, z którymi wspólnie przygotowaliśmy i przygotowałyśmy festiwalowe wydarzenia! Bez Waszej wiedzy i zaangażowania nie wydarzyłoby się tyle wspaniałych eventów. Wielkie dzięki dla Równik Praw, Ciao.wro, 9dwunastych, Oxygen. Przestrzeń naszego wzrostu, Słownik Neutratywów Języka Polskiego, Tongariro Releasing, outfilm.pl.
 
Dziękujemy chłopakom z ART JTM za realizowanie festiwalowych transmisji.
 
Dziękujemy za współpracę Fundacja Katarynka, za przygotowanie i tłumaczenie wybranych eventów na PJM. To dla nas bardzo ważne, by nasze działania były coraz bardziej dostępne.
 
Dlatego wielkie dzięki kierujemy też do Justyna Kowal, która wspierając nas, dla sprawy, pro bono tłumaczyła na PJM przemowy na rozpoczęcie i zakończenie marszu!
 
Dziękujemy wszystkim obecnym na Miasteczko Równości, które powstało dzięki Komisja Europejska w Polsce. Super, że byliście i byłyście z nami: Miłość nie wyklucza, DOM EQ – Krakowskie Centrum Równości, My, rodzice, Równik Praw, Stowarzyszenie „Podwale Siedem”, Centrum Praw Kobiet – Oddział we Wrocławiu. Dziękujemy też za obecność i wsparcie OIRP Wrocław – Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu! Dzięki wielkie też dla Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu i punktowi pomocy psychologicznej.
 
Do zobaczenia w 2022 na 14 Wrocławskim Marszu Równości!
Skip to content