O wrocławskiej scenie drag w trzecim odcinku podcastu "Równe rozmowy"

W trzecim odcinku podcastu „Równe rozmowy” łapiemy się z tematem kultury queer, a przede wszystkim z tematem dragu. Piotr, a może tym razem Twoja Stara, gości w wirtualnym studiu drag queen Yaninę de Silesię i Drag Kinga Blue. Z gościnią i gościem rozmawia o dragu, czym jest ten element queerowej kultury… i tożsamości. W tym odcinku dużo o budowaniu wspólnoty, o różnorodności i widoczności. Trzy drag osobowości mówią nie tylko o sobie, ale także starają się odpowiedzieć na pytanie, czy queer odmieni oblicze tej ziemi?

Zapraszamy do słuchania!

Podcast do osłuchania na naszej stronie, a także w aplikacjach podcastowych i YouTubie. Podoba Ci się nas podcast? Zazubskrybuj!

Słuchaj “Równych rozmów” na Spotift Anchor.fm

„Równe rozmowy” jest podcastem współfinansowanym ze środków gminy Wrocław w ramach realizacji zadania publicznego „Tożsamość kulturowa i dialog wartością lokalnej wspólnoty Wrocławian 2021” w ramach Programu „Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego” 2018-2022 w projekcie „Lokalnie, różnorodnie, wspólnie. Rozmawiamy o różnorodności na Przedmieściu Oławskim”. www.wroclaw.pl
Skip to content