Pomoc psychologiczna

Poszukujesz wsparcia lub porady psychologicznej, psychoterapeutycznej lub seksuologicznej? Próbowałaś/eś już wielu rozwiązań i nadal cierpisz? Coś lub ktoś Ci zagraża i nie wiesz, jak sobie poradzić?

Zgłoś się do nas. Wypełnij poniższy formularz lub wyślij maila na: pomoc@kulturarownosci.org  

Oferujemy do 3 bezpłatnych spotkań z przeszkolonym specjalistą w możliwie najkrótszym czasie. 

Pomoc psychologiczna możliwa jest dzięki dofinansowaniu z TIDES FOUNDATION oraz zbiórki społecznej “Kochajcie mnie, mamo i tato”. Jako organizacja pracujemy nad pozyskaniem kolejnych środków na pomoc psychologiczną. 

Organizacją działań pomocowych zajmują się Anna Smarzyńska/Smarzu (osoba trenerska z Kultury Równości), Adam Intrys (psycholog) oraz Paweł Jankowski (psycholog, psychoterapeuta, edukator i terapeuta seksuologiczny, ekspert Kampanii Przeciw Homofobii, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni), który będzie również czuwał w roli superwizora nad jakością wsparcia psychologicznego oferowanego przez współpracujących psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.  

Psychologowie, psychoterapeuci i seksuolodzy chcący wesprzeć odpłatnie lub/i nieodpłatnie zespół pomocowy Kultury Równości proszeni są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: pomoc@kulturarownosci.org  

Konsultacji udzielają

Zespół
Pawła Jankowskiego

(psycholog, psychoterapeuta)

W skład zespołu superwizowanego przez Pawła Jankowskiego wchodzą specjaliści/specjalistki, edukatorzy i edukatorki z zakresu: psychologii, psychoterapii, seksuologii, którzy prowadza w ramach współpracy z Kulturą Równości konsultacje indywidualne oraz grupy rozwojowe. 

Paweł Jankowski to kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, dyplomowany psycholog wykształcony na Uniwersytecie SWPS, terapeuta integrujący wiodące nurty psychoterapeutyczne (głównie techniki wyobrażeniowo-doświadczeniowe z terapii schematów oraz współczesną terapię psychodynamiczną), edukator i terapeuta seksuologiczny z rekomendacją Kampanii Przeciw Homofobii i Fundacji Trans-fuzja. 

W ramach praktyki psychologicznej i seksuologicznej prowadzi diagnozę, poradnictwo i wsparcie psychologiczne, interwencję kryzysową, terapię trudności i zaburzeń seksualnych, rehabilitację psychologiczną, a przede wszystkim psychoterapię osób dorosłych (w tym par) o każdej orientacji psychoseksualnej. 

Rita
Mari Schaeper

(psychoterapeutka)​

Psychoterapeutka Psychologii Procesu pracującą w języku polskim, niemieckim i angielskim. Prowadzi terapię indywidualną, par, relacyjną i grupową oraz warsztaty terapeutyczne i rozwojowe w różnych miastach i krajach. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Pracuje pod stałą superwizją i szkoli się zarówno u polskich, jak i zagranicznych nauczycieli. Jest psychoterapeutką rekomendowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii, Lambdę w Warszawie.

Od 2018 prowadzi w Kulturze Równości bezpłatne konsultacje oraz grupy dla kobiet nieheteronormatywnych. Aktualnie prowadzi otwartą grupę dyskusyjną “Tęczowe głosy”. 

Pracuje z osobami w różnym wieku, rozmaitych orientacji seksualnych, stylów relacyjnych, różnych narodowości i wyznań. „Wierzę w to, że każda osoba jest wyjątkowa i niepowtarzalna i ma w sobie swoją wewnętrzną mądrość, swojego mądrego przewodnika. W mojej pracy psychoterapeutycznej pomagam ludziom skontaktować się z tą siłą i kierować się własną głęboką naturą. Podążam z szacunkiem, otwartością i uwagą za doświadczeniami klientów. Towarzyszę im w trudnych sytuacjach życiowych, w momentach zmian, bezradności i kryzysów. Wspieram ich poszukiwania i osobisty rozwój.”

Dane kontaktowe do zapisów:

tel.: 530 728 959 | e-mail: rita.schaeper@gmail.com 

www.processwork-schaeper.com 

Równe Miejsce, ul. Kniaziewicza 28/2, Wrocław (czwartki) 

ul. Skłodowskiej Curie 3/9, Jelenia Góra

  • Natalia Salik-Zielińska

www.panipsycholozka.pl oraz www.teczowepogotowie.pl

  • Blanka Drozd-Demska

www.brzeg.terapiawfotelu.pl

  • Projekt Wsparcia LGBT+ w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej we Wrocławiu
Bezpłatne konsultacje dla osób LGBT+ i ich rodzin prowadzone przez psycholożkę z MOPSu w każdą środę między godziną 14.00 a 18.00.. Więcej o projekcie w linku
Skip to content