15. Wrocławski Marsz Równości

3 czerwca 2023 spotkamy się na jubileuszowym 15. Wrocławskim Marszu Równości! Połączymy się pod hasłem „Marsz równości idzie dalej”, bo tej zmiany nie da się zatrzymać. Nikt nas nie zatrzyma!
Maszerujemy po równość i pełnię praw, po godność, po dobre i bezpieczne życie dla każdej osoby! My, lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, niebinarne, queer, interpłaciowe, osoby aseksualne i aromantyczne, osoby panseksualne i poliamoryczne idziemy po swoje! Chodźcie z nami!
  • Maszerujemy, bo to część naszej historii.
  • Maszerujemy, bo dziś żądamy zmian!
  • Maszerować będziemy zawsze, pamiętając o tych osobach, które maszerowały przed nami!
15. Wrocławski Marsz Równości swoim honorowym patronatem objęła Komisja Europejska w Polsce oraz Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Marsz oraz Wrocławski Festiwal Dumy WroPRIDE 2023 wsparła także Gmina Wrocław. Dziękujemy!
Plakat tegorocznego marszu przygotowała dla nas wrocławska artystka Ewa Głowacka, znana między innymi z plakatów dla wrocławskiej Manify! Dziękujemy Ewie za świetny projekt! A więcej dobrego od Ewy pokażemy Wam wkrótce!
 
Zapraszamy na 15. Wrocławski Marsz Równości, 3 czerwca 15:00, Plac Wolności! Marsz równości idzie dalej, chodźcie z nami!
Skip to content