Mamy to! Grant w programie “AKTYWNI OBYWATELE”

Nasz projekt “Lokalna: sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+” został pozytywnie oceniony i otrzymał dofinansowanie. Stworzymy sieć lokalnych liderów i liderek, organizacji i grup nieformalnych, które działają w regionie na rzecz praw człowieka, by wspólnie się rozwijać, wzmacniać i działać.

Czytaj całość

Strefa Młodych LGBTQ+ – rozwojowa grupa wsparcia

Zapraszamy osoby w wieku 15-19 lat do bezpłatnego uczestnictwa we wspierającej grupie rozwojowej. Grupę poprowadzi doświadczona trenerka i edukatorka w zakresie praw człowieka i empowermentu osób z grup narażonych na dyskryminację.
Na spotkaniach będziemy działać warsztatowo i dyskusyjnie wokół takich tematów, jak m.in.: tożsamość, relacje, zgoda w kontaktach intymnych i nie tylko, równe traktowanie, siła, akceptacja.

Czytaj całość

Marsz Równości dla Polski

Robimy wszystko (współpracując z wieloma organizacjami i podmiotami), żeby marsz przebiegł nie tylko w przyjaznej bezpiecznej atmosferze, ale przede wszystkim był bezpieczny w sytuacji z Covid-19.

Czytaj całość

Zrób z nami festiwal – spotkanie otwarte

Tegoroczny Marsz Równości we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami. I, jak co roku, towarzyszyć mu będzie Festiwal Równych Praw. Jeśli chcesz nam pomóc, jako wolontariusz/-ka, w organizacji Festiwalu oraz podczas wydarzeń festiwalowych, zapraszamy na pierwsze spotkanie otwarte!

Czytaj całość

12. Wrocławski Marsz Równości

Zapraszamy Was wrocławscy aktywiści i aktywistki, geje, lesbijki, osoby biseksualne, trans i interpłciowe, tożsamości queer i niebinarne, a także nasi sojusznicy i sojuszniczki, Wasi braci i Wasze siostry, koledzy i koleżanki, kuzyni, rodzice, dziadkowie: chodźcie z nami, szerokim frontem różnorodni i różnorodne, ale równi i równe w naszym domu, w Polsce.

Czytaj całość

Konsultacje

Konsultacje Poszukujesz konsultacji psychologicznej? Nie masz z kim porozmawiać otym, jak się czujesz? Dla wszystkich osób przygotowaliśmy możliwośćpierwszej bezpłatnej konsultacji z Panią Psycholożką NataliąSalik-Zielińką.Zapisy przez

Czytaj całość

Tęczowa Wigilia LGBT+

Tęczowa Wigilia LGBT+ Serdecznie zapraszamy na niesamowitą, wyjątkową „Tęczową Wigilię” dla osób LGBTQIA (i sojuszników). Jeśli już wiesz, że 24 grudnia czeka Cię (lub Was)

Czytaj całość

Z psychologiem o seksie

Z psychologiem o seksie Jak co miesiąc zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu „Z psychologiem o…” , które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski.Pierwsze prawdziwie

Czytaj całość

9 Wrocławski Marsz Równości

9 Wrocławski Marsz Równości Wrocławski Marsz Równości to jedno z najważniejszych wydarzeń społeczności LGBTQIA. Kultura Równości jako organizator podtrzymuje tradycję wrocławskich marszów, zapoczątkowaną w 2009

Czytaj całość