Zbiórka na nowy rok w Równym Miejscu

Od 2018 roku prowadzimy Równe Miejsce Centrum LGBT+ Wrocław. Tutaj pracujemy, tu mieści się nasze biuro, ale przede wszystkim to tu możecie się spotykać i czuć zawsze jak u siebie! Równe Miejsce to Wasze miejsce, przyjazna, otwarta i bezpieczna przestrzeń na mapie miasta.
 
Jednym z naszych głównych celów jest integrowanie społeczności osób LGBT+. Dlatego otworzyliśmy Równe Miejsce. Brakuje w Polsce takich niekomercyjnych centrów społeczności, gdzie po prostu może ze sobą być. Czasem organizujemy tutaj wydarzenia, czasem zaprasza Was do Równego Miejsca ktoś inny.
W Centrum prowadzimy biuro, otwartą bibliotekę i czytelnię. Tutaj odbywają się niektóre konsultacje psychologiczne. W Równym Miejscu spotyka się grupa NA „Pelargonia” i inne grupy spotkaniowe, które do tej pory prowadziliśmy.
Możecie też wpaść tu na Równe Gry – spotkania planszówkowe lub po prostu na dyżur, pogadać, napić się herbaty.
 
Sytuacja pandemiczna mocno odcisnęła się na tym, jak działa Centrum. Zmusiła nas do ograniczenia działań. Ale w 2022 wracamy z energią, z pomysłami na nowe działania. Odwiedzajcie nas, sprawdzajcie, co szykujemy.
Równe Miejsce jest przestrzenią otwartą działa bezpłatnie, niekomercyjnie. Wszystkie działania pokrywamy w całości sami, głównie z darowizn osób, które nas wspierają.
 
Dołącz do grona tych osób, wesprzyj naszą zbiórkę na nowy rok działań w Równym Miejscu. Wpłać na zbiórkę i podaj informację dalej o tym, że działamy. Dziękujemy za Waszą pomoc!
 
Jesteśmy dla Was w Równym Miejscu przy Kniaziewicza 28.
 
Skip to content