Uważność i współczucie dla siebie – bezpłatny warsztat wzmacniający z Jankiem Lubienieckim

Zapraszamy osoby LGBTQ+ na bezpłatny warsztat wzmacniający o uważności i współczuciu dla siebie!

W świecie pełnym różnorodnych głosów, życzliwych jak i mniej życzliwych, dochodzących z naszego otoczenia i naszego wnętrza, spróbujemy spotkać się z tą częścią siebie, która zna nasze potrzeby, troszczy się o nas i potrafi ukoić nas w trudnych momentach.

Zrobimy to praktykując podstawowe techniki uważności i współczucia dla siebie.

Jeśli chcesz przyjść – napisz na adres:
anna.smarzynski@kulturarownosci.org

Czas: 11 marca (poniedziałek) 2024 r., godz. 16.00-20.00
miejsce: Równe Miejsce (ul. Kniaziewicza 28/2, dzwoń domofonem pod 2)
WIĘCEJ INFORMACJI:

Uważność i współczucie dla siebie to naturalne umiejętności, których rozwój ma istotny wpływ na pozytywne aspekty naszego życia. Badania naukowe wskazują, że te praktyki przyczyniają się do zmniejszenia stresu, poprawy zdrowia psychicznego, lepszej regulacji emocji, zwiększenia dobrostanu oraz poprawy relacji międzyludzkich.

Warsztat będzie przyjazny dla osób, które nie miały wcześniej zbyt wiele doświadczenia z uważnością. Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Janek Lubieniecki (on/jego) jest z wykształcenia psychologiem i wolontariuszem Poradni Zdrowia Psychicznego w Polanicy, gdzie pomaga klientom poradni rozwijać uważność i współczucie. Wspierał tworzenie się grupy Nokia Pride Poland, także prowadząc zajęcia z uważności.

Projekt „Bezpieczne LGBT – ASERTYWNOŚĆ, WSPARCIE, WSPÓLNOTA” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Skip to content