Z psychologiem o homofobii

Zapraszamy na spotkanie w cyklu „Z psychologiem o…” , które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski.
W maju porozmawiamy o homofobii. Temat nie może być inny, bo 17 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciwko Homofobii, Transfobii i Bifobii – IDAHOT. Czym jest homofobia, jak się przejawia, jak sobie z nią radzić, co to jest homofobia zinternalizowana i wszystkie kwestie, które będziecie chcieli i chciały poruszyć, będą dyskutowane.  Spotkajmy się, bądźmy ze sobą.
UWAGA! Zmiana miejsca spotkania! Widzimy się po raz pierwszy w naszym centrum lgbt (jeszcze przed oficjalnym otwarciem) i siedzibie Kultury Równości na ul. Kniaziewicza 28 (Przedmieście Oławskie)!!!

Spotkania w Kulturze Równości są prowadzone w formie grupowej i są moderowane. Mają charakter edukacyjny, nie terapeutyczny. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o problematyce LGBT+ i genderowej, o rozwoju psychoseksualnym. Wstęp wolny

O prowadzącym:
Paweł Pawłowski – absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (Uniwersytet SWPS). Obecnie w trakcie czteroletnich podyplomowych studiów psychoterapeutycznych we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, przygotowujących do certyfikacji. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie integratywnym – łączącym różne podejścia terapeutyczne, dzięki czemu może swobodnie dobierać oraz stosować sposoby pracy, zależnie od potrzeby i specyfiki problemu, skupiając się na najważniejszym – podążaniu za pacjentem. Współpracuje z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości, prowadząc spotkania tematyczne z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Zrealizował 40 godzinny kurs psychoterapii Gestalt akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Skip to content