Bezpłatny warsztat wzmacniający dla rodziców osób transpłciowych z dr Natalią Liszewską

Jak w praktyce wzmacniać wsparcie dla siebie i swoich bliskich?
🏳️‍⚧️ Rodziców osób transpłciowych zapraszamy na wzmacniający warsztat. Poprowadzi go dr Natalia Liszewska, psycholożka i psychoterapeutka, założycielka Instytut Pomocy Psychologicznej • ITPB •

Czas: 22.03. 2024 r. godz. 16.00-20.00
Miejsce: Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze

Spotkanie dla rodziców osób transpłciowych
jeśli chcesz skorzystać z warsztatu – zapisz się przez formularz:
https://forms.office.com/e/WrfGETXeRZ

Podczas warsztatu dla rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w podróży w poszukiwaniu tożsamości płciowej dowiesz się m.in. jak radzić sobie w obszarze emocji i nadmiernego stresu?

Poznasz metody pracy z obciążającymi myślami, zamartwianiem, analizowaniem oraz sposoby na odciążenie ciała i umysłu i powrót do równowagi.

Warsztat prowadzi dr Natalia Liszewska – psycholożka, certyfikowana superwizorka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, cert. trenerka programu Doing What Matters (WHO), specjalistka przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Założycielka Instytutu Pomocy Psychologicznej ITPB, w ramach którego psychoterapeutycznie wspiera osoby doświadczające kryzysu psychologicznego oraz współpracuje z organizacjami pozarządowymi prowadząc szkolenia i superwizje. Poza praktyką terapeutyczną pracuje w Uniwersytecie SWPS, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Zarówno w pracy na Uczelni jak i w gabinecie ważna jest dla niej autentyczność, relacja, skuteczne metody i poczucie humoru.
Warsztat jest BEZPŁATNY, organizowany przez stowarzyszenie Kultura Równości.

Projekt „Bezpieczne LGBT – ASERTYWNOŚĆ, WSPARCIE, WSPÓLNOTA” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Skip to content