Seksualność i co dalej –
warsztaty edukacyjne

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami na cykl bezpłatnych warsztatów edukacyjnych o rozwoju psychoseksualnym człowieka!
 
Pierwsze zajęcia koncentrować się będą wokół bezpieczeństwa oraz zdrowia seksualnego (świadoma zgoda, wyznaczanie oraz szanowanie granic, antykoncepcja i choroby przenoszone drogą płciową). Porozmawiamy również o tym, co jest potrzebne do tworzenia relacji, które nam służą.
Liczba osób, które mogą wziąć udział w warsztacie ograniczona,
miejsce zostanie podane osobom, które się zapiszą na warsztaty. Do końca roku odbędą się 3 takie spotkania, o różnych tematach.
 
Zapisz się, pisząc do nas na maila: anna.smarzynski@kulturarownosci.org

Warsztaty prowadzą Klaudia Grzyb i Maja Jakóbczyk – seksuolożki, psycholożki i edukatorki seksualne. Prowadzą grupy wsparcia dla osób transpłciowych oraz rodziców i bliskich osób transpłciowych. Dodatkowo organizują zajęcia z edukacji seksualnej oraz psychoedukację dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz specjalistów.

Współpracują z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz fundacjami (Stowarzyszenie Up date, Kultura Równości, Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego, Różowa Skrzyneczka). Tworzą przestrzeń, aby dzielić się z ludźmi rzetelną wiedzą i spostrzeżeniami. Feministki i aktywistki walczące z tabu.

Projekt „Przełamując tabu” realizuje Stowarzyszenie Kultura Równości w partnerstwie z Biuro Wrocław Bez Barier. Zadanie jest współfinansowane ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu

Skip to content