Z psychologiem o zmianie myślenia

Kolejny miesiąc – kolejne spotkanie w cyklu „Z psychologiem o…”, które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski. W czerwcu zapraszamy na rozmowę o zmianie myślenia, czyli o tym, jak myślenie wpływa na nasze postrzeganie siebie i otaczającej rzeczywistości. Także o emocjach, których nie lubimy i o słowach, które nas bolą. I o tym, że to, co ktoś o nas myśli, to nie nasza broszka 🙂 Spotkajmy się, bądźmy ze sobą. Zapraszamy do centrum LGBT+ we Wrocławiu przy ul. Kniaziewicza 28.

Spotkania w Kulturze Równości są prowadzone w formie grupowej i są moderowane. Mają charakter edukacyjny, nie terapeutyczny. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o problematyce LGBT+ i genderowej, o rozwoju psychoseksualnym. Wstęp wolny

O prowadzącym:
Paweł Pawłowski – absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (Uniwersytet SWPS). Obecnie w trakcie czteroletnich podyplomowych studiów psychoterapeutycznych we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, przygotowujących do certyfikacji. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie integratywnym – łączącym różne podejścia terapeutyczne, dzięki czemu może swobodnie dobierać oraz stosować sposoby pracy, zależnie od potrzeby i specyfiki problemu, skupiając się na najważniejszym – podążaniu za pacjentem. Współpracuje z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości, prowadząc spotkania tematyczne z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Zrealizował 40 godzinny kurs psychoterapii Gestalt akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Skip to content