O tym, kogo nie widać we Wrocławiu w piątym odcinku podcastu "Równe rozmowy"

W piątym odcinku podcastu „Równe rozmowy” podejmujemy temat widoczności, a konkretniej zwracamy uwagę na te osoby i te problemy, których nie widać. Jednym z głównych zadań aktywizmu jest zwiększanie widoczności grup, które nie mają tak szerokiej reprezentacji. Włączanie osób o różnych tożsamościach jest wyzwaniem, któremu warto jest sprostać. W rozmowie Lu Olszewski, działaczka równościowa, osoba niebinarna opowiada o tym, jak wyglądać może włączania osób niebinarnych w polityki miejskie. Prezentuje dobre praktyki, które w innych miejscach na świecie są wprowadzane. 

Zapraszamy do słuchania!

Podcast do osłuchania na naszej stronie, a także w aplikacjach podcastowych i YouTubie. Podoba Ci się nas podcast? Zazubskrybuj!

Słuchaj “Równych rozmów” na Spotift Anchor.fm

“Równe rozmowy” jest podcastem współfinansowanym ze środków gminy Wrocław w ramach realizacji zadania publicznego „Tożsamość kulturowa i dialog wartością lokalnej wspólnoty Wrocławian 2021” w ramach Programu “Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego” 2018-2022 w projekcie „Lokalnie, różnorodnie, wspólnie. Rozmawiamy o różnorodności na Przedmieściu Oławskim”. www.wroclaw.pl
Skip to content