Wracają spotkania "Z psychologiem o..."!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w cyklu, który wraca z nową energią. „Z psychologiem o…” to tematyczne spotkania z psychologiem, podczas których wspólnie ze specjalistą przyglądamy się ludzkiej naturze i psychice. Brzmi groźnie, ale nic z tych rzeczy. Wiedza o własnym zdrowiu psychicznym jest ważna, by lepiej dbać o siebie!
 
Tematem pierwszego spotkania jest depresja. Prowadzący Paweł Jankowski odpowie na wszystkie pytania, których boimy lub wstydzimy się zadać. Skąd się bierze depresja, jak ją rozpoznać? Kto cierpi na depresję? Czy osoby LGBT+ są na nią bardziej narażone? Jak sobie z nią radzić i jak z nią żyć? To tylko niektóre z pytań, na których odpowiedź możecie się spodziewać. Obowiązuje jedna zasada: nie ma głupich pytań.
Dołącz do spotkania z psychologiem na Zoomie.
 
Cykl ma charakter edukacyjny i rozwojowy, nie terapeutyczny. Podczas spotkań mówić będziemy o emocjach, o ich wyrażaniu, o kryzysach i relacjach; o wszystkim, co dotyczy naszej psychologicznej, pokręconej natury. Spotkania mają otwartą formułę, w której każda osoba uczestnicząca może zabrać głos, podzielić się doświadczeniem.
 
Zapraszamy na wspólny Zoom „Z psychologiem o depresji”.
Poniedziałek, 15.02. g. 18:00
Spotkanie on-line na Zoomie: https://zoom.us/j/93028987142…
Spotkanie prowadzi psycholog, psychoterapeuta Paweł Jankowski oraz Anna Piotr Smarzyński/Smarzu.
 
Bio prowadzącego:
Paweł Jankowski, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, dyplomowany psycholog wykształcony na Uniwersytecie SWPS, terapeuta integrujący wiodące nurty psychoterapeutyczne (głównie techniki wyobrażeniowo-doświadczeniowe z terapii schematów oraz współczesną terapię psychodynamiczną), edukator i terapeuta seksuologiczny z rekomendacją KPH i Fundacji Trans-fuzja.
W ramach praktyki psychologicznej i seksuologicznej prowadzi diagnozę, poradnictwo i wsparcie psychologiczne, interwencję kryzysową, terapię trudności i zaburzeń seksualnych, rehabilitację psychologiczną, a przede wszystkim psychoterapię osób dorosłych (w tym par) o każdej orientacji psychoseksualnej.
 
Paweł pełni rolę superwizora zespołu pomocowego w Kulturze Równości, tj. współpracujących psychologów, edukatorów i terapeutów seksuologicznych, seksuologów i psychoterapeutów, którzy będą prowadzić konsultacje indywidualne oraz grupy rozwojowe.
https://www.jankowski.edu.pl/
 
Zapraszamy!
 
Z powodów bezpieczeństwa jeszcze spotykamy się w formie on-line. Docelowo comiesięczne spotkania wrócą do Równego Miejsca Centrum LGBT+ Wrocław przy ul. Kniaziewicza 28.
Skip to content