Z psychologiem o seksie

Jak co miesiąc zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu „Z psychologiem o…” , które prowadzi psycholog i psychoterapeuta Paweł Pawłowski.
Pierwsze prawdziwie wiosenne spotkanie będzie o seksie, romansach, puszczaniu się, o odróżnianiu seksu od miłości. Także o tym, jak komunikować swoje pragnienia i granice. I o tym co najważniejsze – konsencie, czyli zgodzie na seks. Spotkajmy się, dyskutujmy, bądźmy ze sobą. Widzimy się jak zwykle w Księgarni Hiszpańskiej.  Spotkania w Kulturze Równości są prowadzone w formie grupowej i są moderowane. Mają charakter edukacyjny, nie terapeutyczny. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o problematyce LGBT+ i genderowej, o rozwoju psychoseksualnym. Księgarnia Hiszpańska, ul. Szajnochy 5, Wrocław. Wstęp wolny

O prowadzącym:
Paweł Pawłowski – absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (Uniwersytet SWPS). Obecnie w trakcie czteroletnich podyplomowych studiów psychoterapeutycznych we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, przygotowujących do certyfikacji. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie integratywnym – łączącym różne podejścia terapeutyczne, dzięki czemu może swobodnie dobierać oraz stosować sposoby pracy, zależnie od potrzeby i specyfiki problemu, skupiając się na najważniejszym – podążaniu za pacjentem. Współpracuje z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości, prowadząc spotkania tematyczne z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Zrealizował 40 godzinny kurs psychoterapii Gestalt akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Skip to content