Rozmowy z Panią Psycholożką o stresie mniejszościowym – pierwsze spotkanie nowego cyklu

Wracamy z nowym cyklem otwartych spotkań „Rozmowy z Panią Psycholożką”. Raz w miesiącu, w poniedziałek rozmawiać będziemy psycholożką i seksuolożką Natalią Salik-Zielińską.Spotkania będą miały charakter warsztatowy zachęcający do interakcji.
💖🧡💛💚💙💜🖤
Tematem pierwszego spotkania jest stres mniejszościowy, czyli to wszystko, co sprawia, że tęcza zmienia się w szarość. Osoby z naszej społeczności, lesbijki, geje, osoby biseksualne, trans- i interpłciowe dużo bardziej narażone są na stres związany z orientacją psychoseksualną czy tożsamością płciową. O tym jak w tych trudnych czasach wzmocnić siebie i przeciwdziałać stresowi mniejszościowemu rozmawiać będziemy z Panią Psycholożką. Spotkanie będzie miało charakter edukacyjny, warsztatowy i wzmacniający.
💖🧡💛💚💙💜🖤
Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cykyu „Rozmowy z Panią Psycholożką”.
09.09.2019| godz: 18:00 | Równe Miejsce. Centrum LGBT+ Wrocław | ul. Kniaziewicza 28/2 |
💖🧡💛💚💙💜🖤
O Pani Psycholożce Natalii Salik-Zielińskiej:
Od 10 lat pracuję jako psycholog/seksuolog. Jako wykładowca i warsztatowiec pracuje z małymi i dużymi grupami liczącym nawet ponad 150 osób. Jestem edukatorem seksualnym, mentorką rozwojową. Prowadzę terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Nie jestem sztampowym specjalistą. Wypracowałam sobie własny styl pracy, w którym łączę wiele technik i metod pracy. Wielokolorowy kolarz przychodzących pacjentów nauczyło mnie być otwartą na nowatorskie rozwiązania. Moja praca to sposób na życie i pasja. Nie mogłabym robić czegoś innego.
https://www.panipsycholozka.pl/

Skip to content