Dziękujemy za 13. Wrocławski Marsz Równości

Duma, wdzięczność i radość te emocje towarzyszą nam od soboty!
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
13. Wrocławski Marsz Równości – Chcemy całego życia wydarzył się dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób i instytucji.
🌈🏳️‍⚧🇪🇺🇵🇱
❤️ Bardzo dziękujemy każdej osobie zaangażowanej w wolontariat na marszu i Festiwalu Równych Praw. Praca każdej i każdego z Was sprawiła, że ten marsz wyglądał właśnie tak – cudownie! Wielkie dzięki dla Joanna Iwanów za koordynację wolontariatu.
🧡 Dziękujemy Komisja Europejska w Polsce i Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk za objęcie marszu swoimi Honorowymi Patronatami. To znaczy wiele nie tylko dla naszej organizacji, ale także dla osób, które przychodzą na marsz. Dziękujemy bardzo i liczymy na kolejne spotkanie za rok!
💛 Szczególnie dziękujemy każdej osobie, która przeprowadziła jeden z 20 sektorów naszego marszu. Po raz kolejny mogliśmy i mogłyśmy liczyć na pomoc świetnych ludzi! Dzięki Wam ten marsz staje się marszem nas wszystkich, dla nas wszystkich! Wielkie dzięki:
💚 Wielkie dzięki też osobom z Kultury Równości, które oprócz pracy nad marszem, także przeprowadziły przez miasto swoje marszowe sektory. Dzięki Ania Kubiak, Alicja Gągała, Paula Gomułkiewicz, Lu Olszewski. No i mega wielkie dzięki dla Anna Smarzyńska – Smarzu znów wyprowadziłeś na ulicę tłumy ❤
💙 Dziękujemy też tym, dzięki którym marsz był głośny i radosny!
Dziękujemy prowadzącym naszą pierwszą platformę: Gąsiu, Yanina De Silesia (Marcin Marek) i DJ emoji face – kochamy to trio!
💙 Wielkie dzięki Równik Praw za waszą energię na marszu i przed, za naszą współpracę! Dzięki Katarzyna Kuca i Jędrek Kawecki. Dzięki za zaangażowanie na waszej platformie drag kingów z kolektywu Drag King Heroes: Teokracja – Teo Łagowska alias Drag King Blue i King Jack Strong.
💙 Dzięki HAH Wrocław i duetowi Shady Lady i Mariolkaa Rebell za świetną zabawę przy Waszym aucie!
💙 Dziękujemy Strajk Kobiet Wrocław za wsparcie, za otwartość we współpracy i zdarty głos Mona Lizak, która z Waszego samochodu wiodła tłum przez miasto!
💙 Mega dzięki połączonym siłom klubów Ciało, Podróż, SLAP zrobiliście i zrobiłyście najlepszą imprezę na ulicach tego miasta!
💙 No i ogromne dzięki Podwórkowa Samba Wrocław za hałas, energię i wsparcie. Bez Was nie wyobrażamy sobie marszu!
💜 Dziękujemy tym, którzy i które byli z nami na marszu, zabrały głos lub po prostu przeszli z nami w tym dumnym pochodzie w imię całego życia. Dzięki europosłance Terry Reintke, Bartłomiej Ciążyński, Martyna Gacek, Mirella Marek z My, rodzice, ekipie Miłość nie wyklucza, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Krzysztof Śmiszek, Manifa Wroclaw, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Wrocław.
🤎 Przed Marszem na Placu Wolności postawił_śmy Miasteczko Równości, które wydarzyło się dzięki zaangażowaniu i pracy działających w KR osób: Agu Nath Carter, Kacper Czapiga, Karolina Wszołek, Aleks Golecki. LOVKI!
🖤 I duże duże dzięki dla Piotr Buśko, Alina Szeptycka i Wojtek Szajna za zorganizowanie logistyki naszego marszu! Choć to tylko ułamek waszej pracy.
🌟 Ten post mógłby jeszcze trwać i trwać, bo musieli i musiałybyśmy oznaczyć każdą osobę, która na marsz po prostu przyszła. Bez Waszej obecności 13 Wrocławski Marsz Równości nie byłby tak cudownym dniem i świętem społeczności osób LGBT+.
 
Skip to content