O dumie i różnorodności w miejscu pracy z w czwartym odcinku podcastu “Równe rozmowy”

W czwartym odcinku podcastu „Równe rozmowy” Piotr rozmawia z Anią Kubiak, rzeczniczką prasową Kultury Równości. Ania, jak mówi o sobie sama jest podwójna agentką. Osobą znającą dobrze świat aktywizmu na rzecz równości, ale także pracowniczką korporacji, która pole aktywistycznych działań rozszerza na miejsce pracy. Ania w Kulturze Równości buduje relacje z osobami pracującymi we wrocławskich korporacjach. Organizuje sieć Proud@Work, która zrzesza pracowników i pracowniczki 20 firm. Ania wprowadzanie zmian zaczyna od pola, na który ma naprawdę wpływ. Szkoli i edukuje o tym, jak ważne są praktyki równościowe w pracy.  W rozmowie mówi dlaczego ważna jest różnorodność i dlaczego warto być dumną osobą LGBT+ w miejscu pracy. 

Zapraszamy do słuchania!

Podcast do osłuchania na naszej stronie, a także w aplikacjach podcastowych i YouTubie. Podoba Ci się nas podcast? Zazubskrybuj!

Słuchaj “Równych rozmów” na Spotift Anchor.fm

„Równe rozmowy” jest podcastem współfinansowanym ze środków gminy Wrocław w ramach realizacji zadania publicznego „Tożsamość kulturowa i dialog wartością lokalnej wspólnoty Wrocławian 2021” w ramach Programu „Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego” 2018-2022 w projekcie „Lokalnie, różnorodnie, wspólnie. Rozmawiamy o różnorodności na Przedmieściu Oławskim”. www.wroclaw.pl
Skip to content