O dobrym życiu i dobrej zabawie w szóstym odcinku podcastu "Równe rozmowy"

W szóstym odcinku „Równych rozmów”, kontynuując temat queerowej kultury i widoczności, wybieramy się na wycieczkę po współczesnym Wrocławiu. Szukamy miejsc i wydarzeń, które są otwarte, włączające i przyjazne dla społeczności osób LGBT+. W tym spacerze towarzyszy nam Agu, osoba niebinarna i aktwistyczna. Agu opowiada gdzie dobrze spędzić czas i jak wygląda dobre życie queerowej osoby z Wrocławia. Chodźcie z nami na ten spacer. Wspólnie zajrzyjmy do miejsc, w których jesteśmy mile widziani i widziane…  widzian_x! 

Zapraszamy do słuchania!

Podcast do osłuchania na naszej stronie, a także w aplikacjach podcastowych i YouTubie. Podoba Ci się nas podcast? Zazubskrybuj!

Słuchaj “Równych rozmów” na Spotift Anchor.fm

“Równe rozmowy” jest podcastem współfinansowanym ze środków gminy Wrocław w ramach realizacji zadania publicznego „Tożsamość kulturowa i dialog wartością lokalnej wspólnoty Wrocławian 2021” w ramach Programu “Wrocławska  Strategia Dialogu Międzykulturowego” 2018-2022 w projekcie „Lokalnie, różnorodnie, wspólnie. Rozmawiamy o różnorodności na Przedmieściu Oławskim”. www.wroclaw.pl
Skip to content