Indywidualne konsultacje seksuologiczne dla osób z niepełnosprawnościami

Zapraszamy na bezpłatne indywidualne konsultacje seksuologiczne dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów i opiekunek!
Konsultacje są dla:
🌸 wszystkich osób, które odczuwają jakikolwiek dyskomfort w obszarze funkcjonowania seksualnego
🌸 dla tych, które potrzebują wiedzy, wsparcia niezbędnego dla rozwoju seksualnego (dotyczącego np. tożsamości seksualnej),
🌸 zapraszamy również rodziców, opiekunów i opiekunki, potrzebujących wiedzy i kompetencji, aby móc wspierać rozwój seksualny swoich dzieci.
Konsultacje prowadzi seksuolożka kliniczna, psycholożka Joanna Płuska, która 2005 roku pracuje z osobami w spektrum autyzmu, sprzężoną niepełnosprawnością oraz ich rodzinami. Jako członkini zespołu ds. seksualności osób z niepełnosprawnościami Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego zaangażowana jest w tworzenie standardów pracy w obszarze seksualności osób z niepełnosprawnością.
Indywidualne spotkania odbędą się soboty:
• 11 listopada, godz. 9:00-14:00
• 25 listopada, godz. 9:00-13:00
• 2 grudnia, godz. 9:00-13:00
 
Na konsultacje obowiązują zapisy pod adresem: anna.smarzynski@kulturarownosci.org
Spotkania z seksuolożką odbywać się będą w Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym (CTR) Stowarzyszenia OSTOJA, przy ul. Litomskiej 10.
Konsultacje seksuologiczne prowadzone są w ramach projektu „Przełamując tabu”, skierowanym do osób z niepełnosprawnościami.

Projekt „Przełamując tabu” realizuje Stowarzyszenie Kultura Równości w partnerstwie z Biuro Wrocław Bez Barier. Zadanie jest współfinansowane ze środków PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu

Skip to content