Czek na pomoc!

Dziękujemy za zaufanie. Środki ze zbiórki na pomoc psychologiczną w ramach kampanii „Kochajcie mnie, mamo i tato”, trafiły do nas!
 
Dlatego wracamy z drugą częścią podsumowania kampanii „Kochajcie mnie, mamo i tato”, którą przeprowadziliśmy wspólnie z osobami z Miłość nie wyklucza, Grupa Stonewall, Tolerado i ilustratorką Szarosen.
 
To Wasze wsparcie publicznej zbiórki pozwoliło na przeprowadzenie ogromnej akcji plakatowej w 266 miejscowościach, nie tylko w dużych miastach.
Drugim celem kampanii było wspomniane zebranie środków na wsparcie i pomoc psychologiczną dla osób LGBT+! Łącznie zebraliśmy 118 tys. zł i to znów Wasza zasługa i hojność. Bardzo dziękujemy!
Środki podzielone zostały na 8 organizacji lub inicjatyw. Na pomoc psychologiczną po 12 956,91 zł otrzymały Grupa Stonewall, Tolerado, Instytut Równości z Zielonej Góry, Lambda Warszawa i Fundusz Prawo Nie Wyklucza. Po 20 tys. zł otrzymały kolektywy wspierające osoby transpłciowe Fundusz Solidarnościowy im. Milo Mazurkiewicz i Grupa Nieustającej Pomocy.
 
Bardzo dziękujemy za zaufanie naszej kampanii! W grupie siła!
 
Środki, które do nas trafiły, przeznaczone zostaną na bezpłatne konsultacje psychologiczne, z których skorzystać może każdy i każda z Was. Więcej o naszej pomocy przeczytacie tu: https://kulturarownosci.org/pomoc-psychologiczna/
 
Więcej o podsumowaniu kampanii w linku: https://mnw.org.pl/kochajcie-mnie-mamo-i-tato-podsumowanie-drugiej-czesci-zbiorki/
Skip to content