Zajęcia z edukacji seksualnej dla osób z niepełnosprawnościami - grudzień

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne o rozwoju psychoseksualnym człowieka “Przełamując tabu”. Warsztaty adresowane są dla osób z niepełnosprawnościami od 16 roku życia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się:
– czym jest orientacja i tożsamość płciowa,
– jak budować zdrowe związki,
– czym są bezpieczne zachowania seksualne,
– jak rozmawiać o seksualności i ją akceptować
zgłoś się na zajęcia z edukacji seksualnej.
Zajęcia prowadzone będą przez psycholożki i seksuolożki ze stowarzyszenia Ciao.wro we współpracy z ekspertką z doświadczeniem pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
Kiedy?
 19 grudnia (poniedziałek), godz. 16.00 – 18.00
Gdzie?
Równe Miejsce Centrum LGBT+ Wrocław, ul. Kniaziewicza 28/2.

Jak się zapisać?
Wybierz datę i wypełnij formularz: https://forms.gle/ED72LkJQFg4j6C5w9
lub napisz email: zapisy@kulturarownosci.org ; tel. 607 860 836
 
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.
 
O prowadzących:
Ciao.wro czyli Klaudia Grzyb i Maja Jakóbczyk to seksuolożki, psycholożki i edukatorki seksualne. Prowadzą grupy wsparcia dla osób transpłciowych oraz rodziców i bliskich osób transpłciowych. Organizują zajęcia z edukacji seksualnej oraz psychoedukację dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz specjalistów. Współpracują z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz fundacjami (Stowarzyszenie Up date, Kultura Równości, Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego, Różowa Skrzyneczka). Tworzą przestrzeń aby dzielić się z ludźmi rzetelną wiedzą i spostrzeżeniami. Feministki i aktywistki walczące z tabu.
Destina Kuliś – pedagożka specjalna, certyfikowana trenerka WenDo, od lat całym sercem związana ze Stowarzyszeniem Twoje Nowe Możliwości. Trenerka aktywności i trenerka pracy, z różnorodnym doświadczeniem w asystenturze funkcjonalnej – zdobywała Koronę Gór Polski z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności, biegła bieg Rzeźnika z głuchoniewidomym przyjacielem, przejechała na tandemie z osobą głuchoniewidomą z Polski przez Litwę, Łotwę do Helsinek. Sojuszniczka osób LGBTQIA, całym sercem wierzy w moc różnorodności i równości.
Skip to content