Obdaruj siebie na święta. Bądź dla siebie dobr_ - Tęczowy parasol – grupa wsparcia dla młodych

🎄😍🤮❓Święta to taki czas, obok którego trudno przejść obojętnie. Jedni kochają – inni nienawidzą. Obdaruj siebie na święta. Bądź dla siebie dobr_ Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Tęczowy Parasol.
Na najbliższym spotkaniu poszukamy sposobów jak przeżyć święta i nie nabawić się postświatecznych traum. Trochę o granicach, trochę o tradycjach, trochę o akceptacji i trochę o trosce o siebie.
Zapraszamy 15.12.2023 r. o godzinie 16.00
 
☂🌈 TĘCZOWY PARASOL to otwarte psychoedukacyjne warsztaty rozwojowe dla osób ze społeczności nieheteronormatywnej – młodych dorosłych 16-25 lat.
Udział jest bezpłatny, spotykamy się na żywo w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni we Wrocławiu.
📨CHCESZ SPRÓBOWAĆ? ZGŁOŚ SIĘ PRZEZ FORMULARZ📨
Zgłoszenia obowiązują wszystkie osoby – także te, które były na poprzednim spotkaniu!
Jeżeli czujesz, że:
💭 trudno ci radzić sobie z emocjami,
💭 brakuje ci sposobów na pokonanie stresu,
💭 trudno ci znaleźć sens życia,
💭 relacje to nie jest twoja mocna strona,
💭 brakuje ci motywacji do działania…
… te warsztaty są dla Ciebie!
Jeżeli myślisz, że:
💭 nie jesteś wystarczająco dobrą osoby,
💭 nie masz na nic wpływu,
💭 nie zasługujesz, żeby Cię lubiano, szanowano, kochano,
💭 jesteś zbyt słabą Osobą, żeby cokolwiek osiągnąć,
💭 potrzebujesz wsparcia….
… te warsztaty są dla Ciebie!
Jeżeli zachowujesz się w różnych sytuacjach nie całkiem tak, jak tego chcesz…
… te warsztaty są dla Ciebie!
Spotkania będą odbywać się co miesiąc.
 
ZASTANAWIASZ SIĘ NAD WZIĘCIEM UDZIAŁU? POZNAJ NAS!
Osoby prowadzące:
👀 Aleksandra Lesiak (ona/jej) – psycholożka, interwentka kryzysowa, aktywistka i działaczka społeczna na rzecz społeczności LGBTQ+. W pracy oraz w życiu kieruje się zasadą, że najważniejsza jest Osoba i relacja z nią. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz młodymi dorosłymi, wspierając ich w dorastaniu, odkrywaniu swojej tożsamości oraz pokonywaniu trudności, które stawia przed nimi świat.
👀 Adam Intrys – psycholog ze specjalnością kliniczną, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym. Obecnie w trakcie czteroletniego kursu terapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT). Prowadzi terapię osób dorosłych, zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami osobowości.

Projekt „Bezpieczne LGBT – ASERTYWNOŚĆ, WSPARCIE, WSPÓLNOTA” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Skip to content